新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名

  • 80 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki
  • 8 gości
  • 5 łożek

新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名 Tokio może pomieścić do 7 gości i szczyci się dogodną lokalizacją, 7 km od miejsc o znaczeniu historycznym, takich jak Świątynia Zojoji.

Willa wita gości widokiem na miasto. W obiekcie w Tokio znajduje się łazienka z oddzielną toaletą i umywalką. Dla wygody gości dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.

Willa w Tokio oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia z jadalnią. Kuchnia wyposażona jest w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i toster. Restauracja Goobne Chicken Shin Okubo Honten leży w odległości 5-minutowego spaceru.

Wieżowiec Shinjuku Nomura leży 15 min pieszo od willi w Tokio, która znajduje się również w bliskiej odległości od stacji metra Higashi Shinjuku. Rodzinne atrakcje, takie jak Ogród zoologiczny Ueno, znajdują się w 8 km. Inne interesujące miejsca w odległości 5-minutowego spaceru stąd to Japan Evangelic Lutheran Tokyo Church. 新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名 jest usytuowana zaledwie 250 m od dworca kolejowego Shin-Okubo, który zapewnia opcje transportu w okolicy.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near 新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名
Shinjuku Y Hotel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Shinjuku Y Hotel

73 m od nieruchomości
USD 483 USD 435
za noc
新宿顶级奢华三层独栋别墅/车站5分钟/儿童房/8人
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

新宿顶级奢华三层独栋别墅/车站5分钟/儿童房/8人

9.1
Wspaniały 27 opinii
100 m od nieruchomości
USD 422 USD 380
za noc
Ugo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ugo

10
Wyjątkowy 13 opinii
104 m od nieruchomości
USD 280 USD 252
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Tokyo International
    25 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Shin Okubo
    300 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona
    • Pomieszczenie z szafkami

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Wózki spacerowe

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków
    • Zlew

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: od 08:00 do 10:00
    Numer licencji2新保衛環第171号
    Często Zadawane Pytania
    • Gdzie jest zlokalizowana 新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名?
      新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名 leży w dzielnicy Shinjuku Ward w Tokio, z łatwym dostępem do kościołów.
    • Ilu gości może przyjąć 新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名?
      新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名 oferuje zakwaterowanie dla 7 osób.
    • Czy 新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名 ma kuchnię?
      Tak, 新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名 zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy goście będą cieszyć się pięknymi widokami w tej willi?
      Tak, okna tej willi owierają widoki na miasto.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Tokyo International
    25 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Shin Okubo
    300 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    新大久保5分 3寝室 ダブル1台 シングル4台 ソファベッド キッチン完備 貸切一軒家 最大8名

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij